Historia

1963

Założyciel- Józef Czerniak- dyplomowany absolwent Technikum Budowy Pianin i Fortepianów w Kaliszu (dyplom nr 3 w pierwszym roczniku absolwentów) powołał do życia firmę dn. 2. 11. 1963 roku w Koszalinie w formie Zakładu Strojenia i Naprawy Instrumentów Klawiszowych jako odpowiedź na duże i wciąż rosnące zainteresowanie lokalnej społeczności na tego typu usługi. Obszar działalności stopniowo rozrastał się, by objąć teren całego Pomorza Środkowego oraz północnej Wielkopolski.  

1980/81

praca i zdobywanie doświadczenia w Piano Haus Linek w Hamburgu.  

1992

początek działalności (świadczenie usług) na terenie Niemiec (Nadrenia – Północna Westfalia oraz Bawaria), która trwa do dnia dzisiejszego.  

1993

firma przenosi się do Poznania –prężnego ośrodka kulturalnego, gospodarczego oraz akademickiego z długimi tradycjami muzycznymi, gdzie sukcesywnie, krok po kroku zdobywała jakością świadczonych usług coraz szersze grono zadowolonych Klientów.  

1998

potencjał firmy wzmacnia drugie pokolenie- syn założyciela, Marcin, wnosząc nowy i silny impuls do rozwoju przedsięwzięcia, hołdując zasadzie : jakość wywodząca się z tradycji. W tymże roku firma przejmuje i adaptuje na potrzeby pracowni 120 metrów kw. powierzchni w budynku o charakterze usługowo-przemysłowym, by móc sprostać coraz większym wymaganiom swoich Klientów.    

W chwili obecnej obsługujemy Klientów z terenu całej zachodniej Polski: Koszalin, Kołobrzeg, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Międzychód, Wrocław, Kudowa Zdrój, Poznań i okolice, jak również z krajów UE: Niemcy, Belgia, Francja, Irlandia.

Zapraszamy

ADRES
ul. Łady 7
PL 60-602 Poznań

tel. +48 601 88 22 60
+48 61 841 11 99
info@piano-czerniak.pl